Секція викладачів економічних дисциплін

Секція викладачів економічних дисциплін
Відбулося проведення засідання обласної методичної секції викладачів економічних дисциплін, на тему: «Викладання економічних дисциплін в умовах сучасної ринкової економіки з урахуванням останніх змін в законодавстві.»

25.02.15

Метою засідання був обмін досвідом з викладання економічних дисциплін та адаптація навчальних програм до змін в законодавстві, які відбулися у 2015 році.

На запитання про сучасні особливості при Державній реєстрації ФОП, зміни в законодавстві, та сучасні зміни в податковому законодавстві стосовно малого бізнесу відповідали запрошені гості: Воротинцева Інна Олександрівна - державний реєстратор, Сосновська Л. Б. - податковий консультант спілки податкових консультантів,  Хоролець Т. І. -представник територіального відділення спілки податкових консультантів.
Цікавим і змістовним був виступ викладача ДНЗ ОЦПТО   Дмитрієвої Л.Б. на тему: «Використання методу інтелект-карт у практиці викладання предметів з економічних дисциплін».
Приємно   вразила  чітка    організація  та  креативний  підхід    до проведення    засідання.

Источник: Ольга Павловна Маминова

Другие статьи
Контакты
 • Телефон:
  +380949960649
  +380487555573
  +380487581896
 • Адрес:
  ул.Новосельского 86, ул. Заболотного 9, ул, Паустовского 12, вул. Театральна, буд. 3, смт. Овідіополь, Одеська обл., , Одесса, Одесская область, Украина
 • Email:
  ptu_odessa@ukr.net
Карта