"Слава загиблим і слава живим"

"Слава загиблим і слава живим"
13/02/2015 року у Одеській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. М.Грушевського відбулась зустріч учнів ДНЗ Одеський Центр професійно-технічної освіти з учасником бойових дій у Афганістані.

15.02.15

На зустріч прийшли група № 42 "Штукатур; лицювальник-плиточник; маляр", майстер виробничого навчання Шкаруда Г.Й., група №65-66 "Штукатур; лицювальник-плиточник", майстер виробничого навчання Апостолова О.В. та група №59-60 "Штукатур; лицювальник-плиточник", майстер виробничого навчання Лека Д.М.
На зустрічі відбулися історичні читання на тему "Слава загиблим і слава живим" та презентація книжкової виставки до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 26-ї річниці виведення військ з Афганістану.
В заході прийняли участь:
- Амельченко Ю.С., директор ООУНБ ім. Грушевського;
- учасник бойових дій в Афганістані, полковник, кавалер двох орденів Червоної Зірки Ширін Вячеслав Іванович;
- студенти 3-го курсу гуманітарного факультету Одеського національного політехнічного університету Коляденко Юлія та Маковська Юлія.
Учні з зацікавленістю дивились демонстрацію фільму "Хроніка Афганської війни", слухали вірші та пісню студенток, розповідь учасника бойових дій, а під завершення заходу мали змогу поспілкуватитсь та задати  Вячелаву Івановичу свої запитання.

 

 

Джерело: НАТАЛИЯ ИГОРЕВНА ФИЛОНЕНКО

Інші статті