«Як стати успішним»

«Як стати успішним»
З початку року ми розпочали реалізацію нового проекту «Підвищення обізнаності соціально незахищеної молоді про свої громадянські та соціальні права шляхом участі у діяльності молодіжного клубу «Як стати успішним»,

27.01.15

за фінансової підтримки МБО "Партнерство "Кожній дитині".
Співпраця з ДНЗ "ОЦПТО" видалася результативною і наразі у нас багато спільних планів. Всі вони стосуються учнівської молоді, особливо тих, хто найбільше потребує уваги і підтримки.
Діти-сироти та особи з їх числа, діти і молодь, з числа вимушено переселених та активна молодь, стали учасниками нашого проекту.
Його мета - забезпечення діяльності молодіжного клубу «Як стати успішним» для соціально незахищеної молоді та сприяння підвищенню її правової обізнаності щодо своїх громадянських та соціальних прав.
Партнерство нашого фонду з ДНЗ ОЦПТО стає тіснішим. Цьогоріч, ще одним тренером клубу " Як стати успішним" стала психолог навчального закладу Ейхман І.І.
Набуття дітьми та молоддю життєвих навичок, навичок ефективної комунікації, правової обізнанності; продовження функціонування молодіжного клубу після завершення проекту; поширення набутого досвіду серед фахівців, які працюють з випускниками інтернатних закладів та дітьми інших уразливих категорій - на такий результат націлені всі учасники проекту.
В добру путь!
(На фото перша в новому році зустріч оновленої групи)

 

 

 

Джерело: Благодійний Фонд "Вітрила Дитинства"

Інші статті