Всесвітній день боротьби зі СНІДом
01 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом
День боротьби зі СНІДом було започатковано Всесвітньою організацією охорони здоров’я в 1988 році. Цього дня в багатьох країнах світу з метою привернути увагу до проблеми поширення вірусу імунодефіциту людини проводяться численні суспільні акції та благодійні концерти.
Першу смерть від ВІЛ/СНІДу в Україні було зареєстровано того ж 1988 року, а вже в 1990-му було створено мережу центрів профілактики та боротьби з цією страшною хворобою.
Наразі кожний сотий українець хворий на синдром набутого імунодефіциту або є носієм ВІЛ.
Сьогодні Україна посідає друге місце в Європі і п’яте у світі за темпами поширення вірусу імунодефіциту людини. З метою профілактики хвороби та допомоги хворим було створено кілька благодійних фондів.
Офіційним символом боротьби зі СНІДом стала червона стрічка, запропонована американським художником Френком Муром у 1991 році.
Згідно з планом виховної роботи, з метою сформувати в учнів необхідні знання про ВІЛ/СНІД та особистої відповідальності за своє здоров’я, 28.11.2014р. в групі №4 " Машиніст холодильних установок" було проведено виховну годину «Своєчасні знання проблеми СНІДу – основа профілактики захворювання».
- Алгоритм взаємодії щодо превенції та протидії булінгу в закладах освітиБулінг (цькування)* — психологічне, фізичне, економічне, сексуальне насильство, зокрема й через електронну комунікацію, що вчиняється щодо малолітньої чи неповнолітньої особи та (або) такою особою щодо інших учасників освітнього процесу.Повна версія статті