Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Всесвітній день боротьби зі СНІДом
Здоров'я настільки переважує решту благ життя, що здоровий жебрак щасливіший за хворого короля. (Артур Шопенгауер)

12.12.14

01 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом
День боротьби зі СНІДом було започатковано Всесвітньою організацією охорони здоров’я в 1988 році. Цього дня в багатьох країнах світу з метою привернути увагу до проблеми поширення вірусу імунодефіциту людини проводяться численні суспільні акції та благодійні концерти. 
Першу смерть від ВІЛ/СНІДу в Україні було зареєстровано того ж 1988 року, а вже в 1990-му було створено мережу центрів профілактики та боротьби з цією страшною хворобою. 
Наразі кожний сотий українець хворий на синдром набутого імунодефіциту або є носієм ВІЛ.
Сьогодні Україна посідає друге місце в Європі і п’яте у світі за темпами поширення вірусу імунодефіциту людини. З метою профілактики хвороби та допомоги хворим було створено кілька благодійних фондів.
Офіційним символом боротьби зі СНІДом стала червона стрічка, запропонована американським художником Френком Муром у 1991 році.
Згідно з планом виховної роботи, з метою сформувати в учнів необхідні знання про ВІЛ/СНІД та особистої відповідальності за своє здоров’я,  28.11.2014р. в групі №4 " Машиніст холодильних установок" було проведено виховну годину «Своєчасні знання проблеми СНІДу – основа профілактики захворювання».

Джерело: ОЛЬГА ИВАНОВНА ВОЛОШИНА

Інші статті