флешмоб«За що я люблю українську мову ?»

флешмоб«За що я люблю українську мову ?»
Під час проведеня Дня української писемності та мови у нас виникла ідея створити відео-флешмоб. І вона здійснилася завдяки учням нашого центру, які з радістю нам допомогли. З уст кожної дитини, яка приймала участь

11.11.14

в цьому флешмобі «За що я люблю українську мову ?» щиро і відверто лилися слова любові до рідної мови. Що ж  може бути чарівнішим за прекрасну українську мову ? ЇЇ чарівна ріка слів, море мелодійних пісень. Це просто казка, яка йде із вуст, коли ти говориш українською! Мелодійна,чарівна, солов"їна - усе це про неї. Наші пращури полягали в землю, щоб ми знали, що таке рідне слово, рідна мова. Вона, як парость виноградної лози, що тягнеться до ніжного сонечка, яке її зігріває і допомагає зростати, так  і мова – її неможливо не любити і не шанувати ! Я кохаю свою мову ! Я люблюУкраїну !
        Дякуем всім дітям, але особлива подяка учням 44 групи «оператор комп’ютерного набору, конторський службовець  (бухгалтерія)» - Самохіній  Ганні та Муляру Дмитру, які оформили та довершили це відео.

 

Ключевые слова: повышение квалификации,
курс учиться,платные курсы,индивидуальные курсы,
курсовая подготовка,быстрые курсы,курсы по профессиям.

 

Джерело: СНЕЖАНА ОЛЕГОВНА НИКОЛАЕВА

Інші статті