Вебінар педагогічних працівників професій будівельної галузi ПТНЗ Одеської області

Вебінар педагогічних працівників професій будівельної галузi ПТНЗ Одеської області
29 жовтня 2014 року пройшло засідання обласної методичної секції педагогічних працівників професій будівельної та деревообробної галузей Одеської області у формі вебінару з метою поширення та популяризації набутого педагогічного досвіду

30.10.14

щодо ефективного впровадження педагогічних ідей в практичну діяльність з метою підвищення якості навчання та підготовки кваліфікованих робітників.

Тема вебінару: Впровадження інноваційних технологій щодо підвищення якості професійної підготовки з професій будівельної та деревообробної галузей.

Девіз вебінару: «Учитель – це  не професія, це – життєве кредо»

Корчевський О.Е., директор НМЦ ПТО в Одеській області, виступив з питанням «Актуальність підвищення якості професійної підготовки з професій будівельної та деревообробної галузей», звернувши увагу на особливості професійної підготовки у ПТНЗ.

Пекар Т.В., методист НМЦ ПТО в Одеській області, наголосила на нормативному забезпеченнінавчально-виробничого процесу в ПТНЗ щодо впровадження інноваційних технологій та новітніх матеріалів. Надала рекомендації щодо удосконалення комплексно-методичного забезпечення з професії на основі інноваційних технологій, виступивши з питання «Розробка та використання роздаткового навчального матеріалу на уроках виробничого навчання: інструкції, технологічні та інструкційно-технологічні карти, алгоритми, картки-завдання, навчальні презентації тощо».

На вебінарі представлено досвід роботи  упровадження інноваційних технологій у ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти», педагогічні працівники якого повідомили про різноманітні педагогічні технології та інноваційні виробничі технології й новітні матеріали. Осмоловська О.К. (викладач і голова методичної комісії медпрацівників будівельного напрямку) виступила з теми:  «Впровадження інноваційних педагогічних технологій у навчально-виробничий процес з професій будівельної галузі, як шлях підвищення якості знань (з досвіду роботи методичної комісії професій будівельного профілю ДНЗ «Одеський центр ПТО»)»; Щепанська Л.П., майстер виробничого навчання, – «Інформаційно-комунікаційні технології на уроках виробничого навчання щодо підготовки кваліфікованих робітників з професій «Штукатур; лицювальник-плиточник; маляр»; Меліхова Л.С., майстер виробничого навчання, – «Розкриття внутрішніх ресурсів, здібностей і талантів молодих людей з особливими потребами, як умова для подальшої кваліфікованої діяльності (з досвіду реалізації  особистої педагогічної проблеми)».

Також учасники вебінару переглянули відео – фрагмент вступного інструктажу уроку виробничого навчання майстра виробничого навчання ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти» Щепанської Л.П. з теми: «Опорядження поверхонь декоративною полімерцементною штукатуркою Cеresit – 35».

Педагогічних працівників -  учасників вебінару націлено на підготовку, організацію і проведення І та ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ у 2014-2015 навчальному році (лист Міністерства освіти і науки України від 16.09.2014 року №1/9-467 «Щодо організації Всеукраїнських конкурсів фахової майстерності  у 2014 – 2015 навчальному році».

Ключевые слова: повышение квалификации, курс учиться,платные курсы,индивидуальные курсы, курсовая подготовка,быстрые курсы,курсы по профессиям.

 

Джерело: Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти в Одеській області

Інші статті