«Дари осені»

«Дари осені»
Осінь – найчарівніша і найпрекрасніша пора. Вона з давніх-давен знаменувала селянам-трудівникам про найважливіший момент в році – збір врожаю.

12.10.14

Земля для українців була, є і буде завжди годувальницею. Вона народжує і створює. Вона оберігає і дає наснаги. Ми українці повинні поважати традиції та звичаї свого народу, оберігати свою родючу землю та завжди відчувати обов’язок перед тим, що залишили нам віки.
        «Україна – єдина країна» і це головне, бо тільки в єдності, ми в змозі зберегти те, що маємо – цю  дивовижну землю. Саме тому на цьогорічному святі «Дари осені» група № 45 «кухар;  кондитер» під керівництвом майстра виробничого/навчання Краснобокої Т. Р. та класного керівника Полівановою С. В. представила композиції: «Мапа України», яка нагадує нам про те, що українська нація невід’ємна від хліборобства, ми є носіями ідеї волі народу, її розвитку та оновлення, тому доречно була обрана саме ця тема, наші молоді майстри виявили свої здібності в повному обсязі, зобразивши всі куточки нашої країни, всю її могутність, простори та головне це вияв того, що Україна – це родючий край, і  як влучно зазначив  Ернест фон Крауз в кіноповісті О. Довженка «Україна в огні»: «-Синку дивись, цю землю можна їсти». В буквальному сенсі наші кухарі-кондитери відтворили цю фразу. Друга експозиція була не менш вражаючою і дивовижною, бо зобразити за допомогою кондитерських виробів Герб України дано не кожному, наші учні виявили себе як справжні патріоти, вони віддано, старанно та прискіпливо поставилися до цієї творчої роботи. Арт-фуд «Герб України» ще раз довів нам, як важливо поважати та дбати про символіку своєї Батьківщини!!!

Ключевые слова: обучение, пойти учиться, профессиональное образование,
востребованная профессия, выбрать профессию, для абитуриентов, учебные заведения.

 

Джерело: СВІТЛАНА ПОЛІВАНОВА

Інші статті