«Всеукраїнська хвиля доброти»

«Всеукраїнська хвиля доброти»
1 жовтня світ відзначає Міжнародний день людей похилого віку. Міністерство освіти і науки України закликає приєднатися всіх до патріотичної ініціативи «Всеукраїнська хвиля доброти».

07.10.14

День людей похилого віку - це не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь.
 Озирніться навколо, подивіться, хто поряд, поступіться місцем у транспорті, піднесіть сумку, допоможіть придбати ліки, продукти, подбайте про затишок в оселі сусіда старшого покоління, скажіть тепле слово і не забудьте це робити щодня.
 Долучайте до Всеукраїнської Хвилі доброти своїх друзів і знайомих!
 Нехай хвиля доброти торкнеться душі кожного з нас. Тільки великі нації здатні на велике добро. Створюємо нашу величну Україну разом!

Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь.
       За міжнародною класифікацією, особою похилого віку вважається той, хто досяг 65 років. Таких у світі нині - понад 629 мільйонів, тобто майже кожна десята людина на Землі. 
        За даними Держкомстату України, кожен 5 мешканець – це особа похилого віку, шоста їх частина самотні люди. Половині із самотніх людей потрібна допомога в повсякденному житті, особливо сьогодні,  у такий буремний для України період.
        Учні ДНЗ ОЦПТО не залишаються байдужими до літніх людей, їх потреб. Вони разом з наставниками відвідують будинок пристарілих, що розташований на вулиці Паустовського, поблизу навчального закладу, допомагаючи фізичною працею. Так, у деяких групах, зокрема у групі №3 (перший курс) вже створено загін "Тимурівець", і підлітки вчаться творити добро. Це дуже важливо для виховання підростаючого покоління у дусі поваги, любові, милосердя.  

Ключевые слова: обучение, пойти учиться, профессиональное образование,
востребованная профессия, выбрать профессию, для абитуриентов, учебные заведения.

 

 

Джерело: ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Інші статті