«Всеукраїнська хвиля доброти»

«Всеукраїнська хвиля доброти»
1 жовтня світ відзначає Міжнародний день людей похилого віку. Міністерство освіти і науки України закликає приєднатися всіх до патріотичної ініціативи «Всеукраїнська хвиля доброти».

07.10.14

День людей похилого віку - це не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь.
 Озирніться навколо, подивіться, хто поряд, поступіться місцем у транспорті, піднесіть сумку, допоможіть придбати ліки, продукти, подбайте про затишок в оселі сусіда старшого покоління, скажіть тепле слово і не забудьте це робити щодня.
 Долучайте до Всеукраїнської Хвилі доброти своїх друзів і знайомих!
 Нехай хвиля доброти торкнеться душі кожного з нас. Тільки великі нації здатні на велике добро. Створюємо нашу величну Україну разом!

Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь.
       За міжнародною класифікацією, особою похилого віку вважається той, хто досяг 65 років. Таких у світі нині - понад 629 мільйонів, тобто майже кожна десята людина на Землі. 
        За даними Держкомстату України, кожен 5 мешканець – це особа похилого віку, шоста їх частина самотні люди. Половині із самотніх людей потрібна допомога в повсякденному житті, особливо сьогодні,  у такий буремний для України період.
        Учні ДНЗ ОЦПТО не залишаються байдужими до літніх людей, їх потреб. Вони разом з наставниками відвідують будинок пристарілих, що розташований на вулиці Паустовського, поблизу навчального закладу, допомагаючи фізичною працею. Так, у деяких групах, зокрема у групі №3 (перший курс) вже створено загін "Тимурівець", і підлітки вчаться творити добро. Це дуже важливо для виховання підростаючого покоління у дусі поваги, любові, милосердя.  

Ключевые слова: обучение, пойти учиться, профессиональное образование,
востребованная профессия, выбрать профессию, для абитуриентов, учебные заведения.

 

 

Источник: ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Предыдущие статьи
 • 06.10.14 Лаборант химического анализа - кто он?
  Лаборант химического анализа - кто он?

  Лаборанты бывают разные, соответственно профиль выполняемой работы тоже. Из названия можно понять, что он является работником лаборатории, но часто область выполняемой работы этой самой лабораторией не ограничивается. Например, лаборант

  Полная версия статьи
 • 20.09.14 ювілей Михайла Коцюбинського
  ювілей Михайла Коцюбинського

  17 вересня 2014 року культурна громадськість України та світу за підтримки ЮНЕСКО відзначав ювілей Михайла Коцюбинського – 150-річчя від дня його народження.

  Полная версия статьи
 • 02.09.14 "Україна – єдина країна"
  "Україна – єдина країна"

  Департамент професійно-технічної освіти закликає усіх керівників професійно-технічних навчальних закладів України, усі колективи педагогічних працівників та учнів, батьківську та учнівську громадськість до єднання і зміцнення української...

  Полная версия статьи
Контакты
 • Телефон:
  +380949960649
  +380487555573
  +380487581896
 • Адрес:
  ул.Новосельского 86, ул. Заболотного 9, ул, Паустовского 12, вул. Театральна, буд. 3, смт. Овідіополь, Одеська обл., , Одесса, Одесская область, Украина
 • Email:
  ptu_odessa@ukr.net
Карта