"Україна – єдина країна"

"Україна – єдина країна"
Департамент професійно-технічної освіти закликає усіх керівників професійно-технічних навчальних закладів України, усі колективи педагогічних працівників та учнів, батьківську та учнівську громадськість до єднання і зміцнення української...

02.09.14

 активізувати роботу зі зміцнення ролі професійної освіти у формуванні українського суспільства як єдиної цілісності, поліпшення міжрегіональної співпраці  тощо. Пропонуємо також у кожному навчальному закладі здійснювати заходи, спрямовані на соціальний захист і допомогу постраждалим та їхнім родинам, сприяти органам учнівського самоврядування щодо організації волонтерського руху тощо.

Нам треба глибоко усвідомити, що успішно розпочавши новий навчальний рік і забезпечивши в умовах війни та економічної кризи високу якість освіти, ми зміцнюємо освітній і професійний потенціал країни, а отже й її економічну могутність. Сьогодні, як ніколи, на наші плечі лягає відповідальність за формування єдності українського суспільства, особливо в учнівському і викладацькому середовищі.

Також, враховуючи зазначені обставини та лист Міністерства освіти і науки України № 1/9-388"Про проведення Першого уроку у 2014/2015 н. р.",  навчальними закладам буде проведено на всіх курсах навчання першу лекцію на тему "Україна – єдина країна", метою якої є формування  розуміння єдності й цілісності України, її багатонаціонального народу як національної ідеї розвитку вільної, незалежної, демократичної та заможної держави. У навчальних закладах будуть проводитися уроки мужності.

Ключевые слова: обучение, пойти учиться, профессиональное образование, востребованная профессия, выбрать профессию, для абитуриентов, учебные заведения.

Джерело: https://proftekhosvita.org.ua/uk/news/details/6165/

Інші статті